За рік чорна смородина в Україні подорожчала вдвічі

1 1 248

В Україні добігає кінця сезон чорної смородини. За словами самих виробників, незважаючи на зниження цін на залишкові партії даної ягоди, в цілому вони залишилися задоволені сезоном.

Як відзначають галузеві експерти, сезон продажу чорної смородини в Україні в поточному році закінчується фактично в ті ж терміни, що і роком раніше. Однак відвантажувати решту обсягів фермерам вдається в середньому в 2 рази дорожче, ніж в попередньому сезоні.

Таку цінову різницю, оператори ринку пояснюють зниженням врожайності даної ягоди – початок літа був досить прохолодним, а західні регіони рясно заливало дощами.

Наразі останні партії чорної смородини виробники пропонують за цінами 40-60 грн/кг, що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Знижувати відпускні ціни на останні в цьому сезоні партії чорної смородини садівників змушували якісні характеристики даної продукції.

Ще одним фактором для зниження цін на дану продукцію виступили переробні підприємства, які традиційно є основними споживачами цієї ягоди. Підвищувати ціни на чорну смородину в кінці сезону переробники не захотіли і низка садівників прийняла рішення трохи знизити відпускні ціни, щоб швидше розпродати залишкові партії своєї продукції.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Буба пише

    Так ее никто и не покупает. В АТБ черешня по 99, тоже никто не берет. Пусть сами жрут!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!