За рік українська картопля подорожчала у 2,5 рази

0 193

В Україні досі зберігається підвищувальний ціновий тренд на ринку картоплі, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Як і раніше, цьому сприяло досить обмежена пропозиція даної продукції на ринку.

Так, наразі основні продажі картоплі ведуться в межах 8-12 грн/кг ($0,32-0,47/кг), що в середньому на 20% дорожче, ніж в кінці минулого робочого тижня.

При цьому експерти проекту відзначають, що, незважаючи на підвищення цін в даному сегменті, попит на картоплю на українському ринку залишається досить високим.

Слід також зазначити, що ситуація, що склалася сприяла початку поставок картоплі з Білорусі. Імпортна продукція на даний момент надходить у продаж від 8 грн/кг, однак її якість не завжди влаштовує українських покупців.

Варто зазначити, що вже сьогодні ціни на картоплю в Україні в середньому в 2,5 рази вище, ніж в середині серпня 2018 року. Тоді відвантаження даної продукції велися не дорожче 5 грн/кг.

З огляду на активні темпи збуту картоплі, багато українських фермерів заявляють про свій намір вже наступного тижня зробити чергові спроби підвищити ціни в даному сегменті.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!