За тиждень вдвічі зменшилась ціна на огірки

0 569

Минулого тижня ціна огірків була дещо зависокою для такого періоду. Утім, цього тижня через надлишок пропозиції котирування “обвалилися” – ціни зменшились удвічі, повідомляє SEEDS.

Якщо ще тиждень тому на найбільшому гуртовому фермерському ринку Херсонщини «Неждана» огірки вартували від 10 до 15 грн за кілограм, то зараз ціни коливаються від 5 до 8 грн за кілограм. Про це свідчать дані аналізу AgroTimes.

Подешевшали наприкінці липня й інші овочі. Зокрема кабачки наразі вартують у середньому від 7 до 8, хоча ще минулого тижня ціни на них коливались від 8 до 10 гривень за кілограм. Також дещо подешевшала солодка кукурудза – з 2 – 2,5 грн за кілограм до 1,5 – 2 грн за кілограм.

Котирування помідорів були більш стабільними. Зараз середня ціна червоного томата на гуртовому ринку коливається від 4 до 7 грн за кілограм, а рожевого – від 5 до 10 грн. Ціна на помідори чері стартує від 25 грн за кілограм.

Картопля нині вартує від 3 до 5 грн за кілограм, морква – від 5 до 6 грн за кілограм, а цибуля – від 6 грн за кілограм.

Читайте також: Коли чекати “обвалу” цін на кавуни?

Що ж до вартості кавунів, то цього тижня консультант Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) Валерій Федоренко заявив, що Ціни будуть коливатися до другої половини серпня. З 20 серпня (теж із запізненням) на ринку з’явиться український кавун, який вирощували без поливу. Цього тижня оптова ціна на кавун складала у середньому 4,5 грн, а на диню – 2-4 грн/кг.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!