За вбивство 226 овець фермер отримав 9 місяців арешту

0 25

Поганий догляд за вівцями обернувся для фермера з Нової Зеландії судами та арештом. 226 овець, яких утримував Беван Скотт Тейт, страждали від голоду та хвороб, пізніше їм довелося зробити евтаназію. Під час судового засідання, яке відбулося минулого місяця, власник тварин повністю визнав свою провину, повідомляє SEEDS.

Через порушення Закону про захист тварин, фермера засудили до дев’яти місяців домашнього арешту та 150 годин громадських робіт, повідомляє BBC. Йому також буде заборонено керувати чи володіти сільськогосподарськими тваринами протягом чотирьох років.

Ферма Тейта в Руссок -Кріку на південному кінці Південного острова вперше потрапила в поле зору влади, коли в квітні 2019 року інспектори виявили кілька мертвих овець. Тварини також страждали від недоїдання та інфекційних хвороб. Фермерові дали час, щоб виправити ситуацію, утім покращення умов утримання тварин не відбулося. Через це частину овець довелося присипити, а інших було продано, або переведено до інших господарств.

Адвокат пана Тейта стверджував, що за кілька місяців до інциденту Державний фонд підтримки сільської місцевості зареєстрував звернення фермера, який потребував допомоги у господарюванні. Але підтримку Скотту Тейту не надали. Замість того, щоб залишати фермера із проблемою сам на сам, вони повинні були надати йому допомогу, стверджувала сторона захисту під час судового засідання.

Суддя, однак, заявив, що правопорушення, вчинене власником господарства, залишається серйозним, особливо тому, що пан Тейт був досвідченим фермером, який не міг не бачити, що тварини страждають.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!