Забезпечити правильну рециркуляцію тепличних вод в господарстві можна з допомогою озону

0 95

Компанія Climate Control вирішила створити установку з клімат-контролю, де в основі було використання озону. Про особливості запропонованої фермерам новинки повідомляє hortidaily.

Ідея застосування озону виникла у результаті пошуку шляхів підвищення прибутковості тепличного господарства. Фахівці з Climate Control  поставили собі за мету створити таку установку, яка б контролювала стан і розподіл живильного розчину. Озонове очищення води дозволяє знищити патогенні мікроорганізми, що розповсюджуються через воду.

Звичайно, значна частина шкідників знищується завдяки застосуванню гідропоніки, але у даному випадку знешкоджуються тільки мікроорганізми, які переносяться ґрунтом. Для знезараження води багато господарств використовують хлорування, але озонування дає трохи інший ефект.

Як розповів Кристофер Лаббате з Climate Control, озон впорскується в воду для знищення мікроорганізмів, бактерій і руйнування інших патогенів рослин шляхом окислення. Це відбувається негайно в точці контакту і потім продовжує дезінфікувати воду. Такий метод є більш корисним для рослин.

Генератори установки створюють озон через електричний розряд іскристого кисню (O2), а сам процес контролюється програмним забезпеченням. Це дає змогу збільшити або зменшити концентрацію озону і отримати бажану кількість для оптимального здоров’я рослин.

Тестування установки з озонового очищення води показало, що за її допомогою знищується 99,9% бактерій в поливній воді, а урожайність зростає на 10%.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!