Закарпатські продавці ранньої городини влаштували протест у Хусті

0 405

У місті Хуст вчора, 16 квітня, підприємці перекривали вулицю з вимогою відмінити заборону торгувати продукцією на місцевому ринку. Після усних домовленостей з місцевою владою вулицю розблокували, повідомила речниця ГУНП в Закарпатській області Ганна Дан.

“Сьогодні, 16 квітня, у місті Хуст була масова акція протесту: місцеві підприємці перекривали міську вулицю з вимогою дозволити їм торгувати продукцією на місцевому ринку. За громадським порядком під час події слідкували поліцейські, ніяких порушень зафіксовано не було. Акція тривала недовго, протестанти досягли усних домовленостей із місцевою владою щодо роботи ринку, і розблокували вулицю,” – сказала Дан.

Як вдалося з’ясувати Укрінформу з власних джерел, підприємці в Хусті протестували через намір місцевої влади зупинити роботу ринку. В результаті вони досягли усних домовленостей з чиновниками про те, що підприємці зможуть збути оптом свою продукцію протягом сьогоднішнього та в першій половині завтрашнього дня. Мова йде про оптових продавців ранньої городини.

Як наголосили в поліції, заборона санітарного лікаря щодо припинення роботи ринків має рекомендаційний характер. Рішення про роботу ринків на території кожного окремого міста приймають органи місцевого самоврядування на комісії ТЕБ та НС.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Укрінформу 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!