Законність заготівлі деревини можуть перевірити онлайн всі українці

0 152

До пілотного проекту Держлісагентства під назвою, яка закріпилася у суспільстві, “Ліс у смартфоні” підключено Кіровоградську область. Про це повідомляють в прес-службі відомства.

Відтепер мешканці вже 22 областей можуть перевіряти законність рубок, підкреслили у Держлісагентстві. Відтепер лісорубні квитки для заготівлі деревини на Кіровоградщині завантажуються в електронному вигляді на сайт LK.UKRFOREST.COM.

“Будь-хто може зайти з комп’ютера чи смартфона на сайт  та ознайомитися із загальним переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на онлайн-карті законність здійснення рубок”, – йдеться у повідомленні Держлісагентства.

Крім того Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький нагадав, що на сайті Агентства щомісяця оприлюднюються результати моніторингу споживання деревини https://bit.ly/38VrL4q

“В Україні з лютого запроваджено експериментальний проект щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини. Вся необроблена деревина усіма лісокористувачами, у тому числі і комунальними, що реалізується в Україні, виставляється виключно на електронні аукціони. Це важливо, адже весь ресурс тепер доступний для бізнесу”, – зазначив Голова Держлісагентства.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!