Закрили один з найбільших оптових овочевих ринків країни у Великих Копанях

0 1 405

У п’ятницю, 10 квітня стало відомо, що на невизначений термін було закрито оптовий овочевий ринок “Неждана” у Великих Копанях Херсонської області. Влада мотивує такі дії недотриманням санітарно-карантинних норм через епідемію інфекції Covid-19.  

Однак раніше голова департаменту АПР Херсонської ОДА Олесандр Паливода повідомляв, що, не зважаючи на карантин, найбільший оптовий сільськогосподарський ринок “Неждана” продовжує працювати.

«Я прошу людей не піднімати паніку навколо цього питання, – заявила голова сільської ради Валентина Костенко. — Ринок не закрили на час карантину – ринок призупинив свою роботу за рішенням регіональної комісії. Причиною цього рішення є недотримання умов карантину, які були виявлені 8 квітня 2020 обласними перевіряючим службами».

Передбачається, що відразу три гілки влади: обласна, районна, місцева і адміністрація ринку, зустрінуться на території села Великі Копані, для вирішення проблеми ліквідації всіх зафіксованих порушень.

Будуть розроблені заходи щодо усунення недоліків, що дозволить оптовому ринку у Великих Копанях Херсонської області в найкоротші терміни відновити свою діяльність.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 0552.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!