Закупівельна ціна на свиней зростатиме

0 84

Ціни на свиней забійних кондицій в Україні залишаються вищими, ніж у країнах Євросоюзу. Наразі на ринку спостерігається висхідний тренд, тому наступного тижня фермери зможуть здавати свиней на забій за вищими цінами, повідомляє SEEDS.

Згідно з оцінками аналітиків Асоціації “М’ясної галузі” наступного тижня (з 29 листопада по 5 грудня) середня ціна на живець зросте на 2 гривні. Таки чином вона коливатиметься в діапазоні від 46 до 47 грн за кілограм. Серед причин такої тенденції – зменшення пропозиції та початок підготовки переробних підприємств до зимових свят.

Що ж до ситуації на європейському ринку, то тут спостерігаються протилежні тенденції – свинина дешевшає.

Читайте також: Щонайменше на 50%: стало відомо наскільки подорожчає м’ясо наступного року

“Загалом, ринкова ситуація в свинарстві країн ЄС критичина. Так, найбільший м’ясопереробник Данії Danish Crow ставить свинарів в “список очікування”. В Польщі збитки свинокомплексів складають 500 грн на 100 кг живої ваги, а собівартість зросла до 35 грн/кг. Ціни на свиней в Західній Європі перебувають на історичному мінімумі. На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень на напівтуші кондиційних свиней збереглася на позначці в 1,20 євро/кг (36 грн/кг), на напівтуші свиноматок 0,63 євро/кг (19 грн/кг), на 25 кг поросят – 19 євро/голова (573 грн/голова). Ціни вказані без ПДВ. На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живець залишається на позначці – 3,95 злотий/кг (26 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 3,1 – 5,0 злотих/кг (20 – 33 грн/кг)”, – зазначають в Асоціації “М’ясної галузі”.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!