Закупівельні ціни: огірки вдев’ятеро дорожчі за помідори

0 520

Цього тижня закупівельні ціни на томати знизились до рівня піку сезону – серпня. На Херсонщині фермери продавали помідори оптом по 5 грн за кілограм. Йдеться про сорт “Асвон” – він наразі найдешевший. Капуста та картопля теж подешевшали, а от ціни на цибулю, буряк та огірки високі, повідомляє SEEDS.

На найбільшому фермерському ринку півдня України (Херсонська область, ринок “Неждана”) задешево можна придбати й інші сорти томатів. Так помідори-сливки зараз продають по 6 грн за кілограм. Ціна на тепличні червоні томати коливається від 14 до 15 грн за кілограм, а рожеві помідори оптом можна купити за ціною від 14 до 18 грн за кілограм. Екзотичні чорні томати та чері на гілці вартують по 25 грн за кілограм, пише AgroTimes.

Ціна на огірки, навпаки, зросла. Зараз фермери продають їх за середньою ціною 45 грн за кілограм. Цввітну капусту можна купити за 10 грн за кілограм, хоча місяць тому вона вартувала в два з половиною рази дорожче. Білоголову капусту продають по 5 грн за кілограм.

Зменшується ціна на картоплю. Наразі фермери продають її в середньому по 4 – 6 грн за кілограм. Цибуля, навпаки, подорожчала до 8 – 10 грн за кілограм. Ціна на червоний буряк коливається від 7 до 9 грн за кілограм.

Читайте також: Ціни на червоний буряк зросли до рекордного рівня

Нагадаємо, така ціна для кінця осені є рекордною для столового буряка. Зростання вартості червоного буряка цього року прогнозувалося, але аналітики не очікували такого стрімкого стрибка цін. Навіть попри високу ціну, не всі фермери готові продавати коренеплід вже зараз. У деяких господарствах повідомляють про не надто великий врожай та закладають буряки на зберігання, щоб подати їх пізніше за більш вигідною ціною.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!