Заморожені ягоди та смузі-суміші з України підкорюють Сінгапур

0 860

У травні 2019 року в Сінгапур прибула перша пробна партія заморожених ягід і готових наборів для смузі з України, поставлених компанією “Оллберрі” під власним брендом Allberry. Про це повідомили в Українській плодоовочевій асоціації (УПОА).

“Це було дуже непросто: кілька місяців роботи над витратною частиною, логістикою та іншими аспектами, а також безлічі інших несподіваних перешкод, ми нарешті змогли отримати першу невелику партію заморожених смузі і ягід з України”, – написав на своїй сторінці в Facebook Kanthiban Scouser керівник компанії Business Engineers Asia – партнер “Оллберрі” в Сінгапурі.

За його словами, найближчим часом ягоди під брендом Allberry з’являться в продажу в найбільшому онлайн супермаркеті Сінгапуру Lazada (раніше Redmart).

У першій партії, доставленій в Сінгапур авіатранспортом, є заморожена органічна суниця садова, а також набори для приготування смузі, в які входять малина, смородина, ожина, лохина, аґрус, чорниця дикоросла, а також екзотичні фрукти, насіння Чіа, насіння льону, заморожений абрикос, шпинат і гарбуз.

“Поки ще рано заявляти про однозначний успіх поставок заморожених українських ягід в Сінгапур, проте професійний підхід до маркетингу і наполегливість, з якою “Оллберрі” пробивали собі дорогу на цей ринок, говорить про високі шанси на успіх.

Крім того, нам приємно усвідомлювати, що зусилля по організації торгових місій продовжують давати результат протягом тривалого часу”, – зазначив Федір Рибалко, один з організаторів торгової місії в Сінгапур і керівник УПОА.

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!