Заповіднику «Асканія-Нова» не хочуть продавати зерно для рідкісних тварин і птахів

0 601

Здається, врожай зернових зібрали тільки нещодавно, але в аграрній Херсонщині споживачам доволі складно розжитися ним для власних потреб. Зокрема у заповіднику «Асканія-Нова» ще з літа не можуть придбати бодай 70 тонн ячменю, необхідного для виготовлення різних комбікормів, що йдуть на підгодовування взимку рідкісних тварин і птахів.

Директор установи Віктор Гавриленко каже: відкритий тендер через систему ProZorro протягом цього часу оголошували вже тричі. Гроші є, платити за продукцію тут готові, та… кожного разу торги зривалися через відсутність достатньої кількості учасників.

У «Асканії-Нова» припускають, що трейдери або встигли вивезти свої запаси на експорт за рубіж, або ж притримують їх в очікуванні, що закупівельні ціни на українські зернові виростуть ще більше – адже в державі знову розкручується «чортове колесо» інфляції.

Хоча, здавалося б, куди вже більше – з літа вартість ячменю на Херсонщині і так підскочила з 5,5 до 7 тисяч гривень за тонну.

Заповідник планує оголосити новий тендер, виходячи з останньої ціни у згадані 7 тисяч гривень: без комбікорму йому не обійтися. Та хтозна, чи на момент відкриття пропозицій зерно знову не подорожчає так, що стартова ціна знову виявиться не актуальною.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Новий день

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!