Заробітчани з України заразилися коронавірусом на фермі в Німеччині

0 393

У німецькій Баварії стався спалах коронавірусу на фермі. Серед інфікованих – сезонні робітники з України. Про це заявив голова округу Дінгольфінг-Ландау Вернер Бумедер.

За словами Бумедера, серед хворих на коронавірус заробітчани з Угорщини, Болгарії, Румунії та України. Загалом на фермі виявили понад 170 випадків.

Для запобігання подальшому поширенню коронавірусу, місцева влада закрила ферму на карантин. У генконсульстві України в Мюнхені запевнили, що до них за допомогою українські заробітчани не зверталися.

Місцева влада припускає, що, швидше за все, під час збору врожаю працівники не дотримувалися всіх санітарних норм. З цієї причини на карантин відправили всіх співробітників ферми. Зараз на самоізоляції перебувають 480 працівників.

За даними місцевої влади, на фермі присутні громадяни Угорщини, Румунії, Болгарії та України, які допомагали зі збором врожаю. Покинути територія не зможуть навіть ті, у кого тест на коронавірус виявився негативним.

Міністр охорони здоров’я Німеччини Мелані Гумла зазначила, що на всіх фермах Нижньої Баварії проведуть тестування на коронавірус.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією DW

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!