Затверджено нові стандарти по боротьбі з глобальним поширенням шкідників і хвороб рослин

0 439

Зі збільшенням обсягів міжнародної торгівлі та міграцією населення планети зростають ризики, пов’язані з поширенням хвороб і шкідників рослин за межі країн. І ці загрози зростають щорічно.

За оцінками Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) щорічно в світі втрачається від 20% до 40% обсягів сільгоспвиробництва через нашестя шкідників рослин. Збитки світової економіки від шкоди, нанесеної інвазивними комахами складають 70 млрд. дол., від хвороб рослин – 220 млрд. дол.

Для недопущення поширення високоінвазивних шкідливих організмів, таких як Xylella fastidiosa і східна плодова муха, Комісією з фітосанітарних заходів (КФМ) затверджено нові міжнародні стандарти щодо запобігання поширенню шкідливих організмів.

КФМ – це єдиний міжнародний керівний орган Міжнародної конвенції з карантину та захисту рослин (МККЗР), відповідальний за прийняття і реалізацію фітосанітарних стандартів. Ці стандарти визнаються у всьому світі.

Нові стандарти МККЗР забезпечують керівництво по вдосконаленим методам фумігації. Це відповідь на зростаючу стурбованість з приводу фумігантів, які можуть бути шкідливими для здоров’я людини і навколишнього середовища.

Затверджено також стандарт, що встановлює вимоги до температури, тривалості, кількості фумігантів, щоб зробити фумігацію ефективною, і пропонує рішення для зменшення впливу фумігації на навколишнє середовище – наприклад, з використанням технології уловлювання для скорочення викидів газу.

SEEDS.org.ua  за матеріалами http://www.fao.org/news/story/ru/item/1188012/icode/

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!