Збільшення кількості фруктосховищ як складова нового рекорду галузі

0 22

Ідеться про рекордні запаси яблука: їх сьогодні на 42 % більше, ніж торік на такий же період. Про обсяги закладеної на зберігання вітамінної продукції та про те,за рахунок чого вони створені, розповідає EastFruit.

За оцінкою аналітиків видання, станом на 1 лютого 2019 року у сховищах залишалося 280 тис тонн десертного яблука, і показник вважається абсолютним рекордом запасів даного виду продукції на цю дату в історії України.

Стрімке зростання запасів яблука в порівнянні з 2018 роком можна пояснити рекордним урожаєм і рекордними темпами введення в експлуатацію фруктосховищ. При цьому темпи реалізації яблука в першій половині сезону 2018/19 років знизилися через низький рівень цін і конкуренцією.

Як розповів економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак, за період серпня 2018-січня 2019 року Україна експортувала близько 23 тис тонн яблука, а це лише на дві тисячі більше, ніж за перше півріччя сезону 2017/18 років. Тож у лютому – червні українським садівникам необхідно в рази збільшити відвантаження, щоб уникнути необхідності утилізації яблук навесні і обвалу цін на внутрішньому ринку.

 

 

SEEDS

Leave A Reply

Your email address will not be published.