Збільшити площі під овочами планують на Кіровоградщині для самозабезпечення регіону

0 212

Цього року аграріям Кіровоградської області варто збільшити площі для висаджування картоплі, овочів та посіву баштанних культур. Таку рекомендацію оголосили в Обласній військовій адміністрації, повідомляє SEEDS.

“Така необхідність виникла в першу чергу для забезпечення соціальних закладів, шкіл, дитячих садочків та лікарень. Тож районним військовим адміністраціям, міським, селищним та сільським радам рекомендовано суттєво збільшити посів овочевих культур в сільськогосподарських підприємствах на території громади. Відтак голови адміністрацій та рад мають відпрацювати з керівниками агроформувань, фермерами та фізичними особами підприємцями питання щодо збільшення посівних площ овочевих, баштанних та картоплі”, – зазначають в обласному департаменті АПК.

Наразі в регіоні триває посівна зернових та зернобобових культур.

Нагадаємо, що вирощувати овочі, ягоди та інші культури по всій країні рекомендують не лише фермерам та аграрним підприємствам, а й звичайним українцям, які не займаються сільським господарством професійно. Щоб допомогти у цьому (насінням, добривами та ін.) заснували ініціативу “Сади перемоги”.

Читайте також: Українців закликають садити городи на присадибних ділянках, у парках та на балконах

“Ми закликаємо кожну українку та українця посадити Сад Перемоги у своєму домогосподарстві, на балконі чи прибудинковій ділянці. Ми закликаємо громади мобілізувати зусилля та використати всі доступні земельні ресурси для вирощування продовольства: пустирі, парки й галявини, задні двори. Ми закликаємо бізнес та міжнародних партнерів допомогти українцям насінням, добривом, новітніми технологіями вирощування, пальним та технікою для обробки землі, обладнанням для переробки та зберігання продуктів”, – зазначають автори ініціативи.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!