Земельний скандал на Черкащині: фермери звинувачують Держгеокадастр у незаконних діях

0 3 106

Справжній земельний скандал розгорівся наразі в одному з фермерських господарств Черкащини. Тривалий час ФГ “ОЛЬГА”, через суд намагається поновити договір оренди землі, однак в справу втрутився Держгеокадастр, який розпочав незаконно видавати накази стосовно цієї землі, ще до остаточного вердикту суду, пише SEEDS.

Про це кореспондентам нашого видання розповів голова фермерського господарства Володимир Кучеренко. «Протягом майже двох років Селянське (фермерське) господарство “ОЛЬГА“, яке знаходиться у Драбівському районі Черкащини бореться в суді за поновлення договору оренди земельної ділянки більше 50 га.

Станом на сьогодні справа 925/778/19 перебуває у Північному апеляційному господарському суді. Остаточного рішення не ухвалено.

Попри судовий розгляд, Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області незаконно розпочало видавати накази іншим особам по 2 га.

Ці дії управління почало в швидкому темпі приймати у зв’язку із закінченням у Держгеокадастру повноважень 15 грудня 2020 року, щодо розпорядження землями», – зазначає Володимир Кучеренко.

За його словами, це ставить під сумнів можливість подальшого існування малих фермерів в країні.«За таких умов, при явній корупційній складовій, про які інвестиції в Україні може йти мова? Як малому фермеру вижити в таких умовах?

Куди дивиться керівництво цього органу. Зараз Держгеокадастр очолює Роман Лещенко. Чи знає він про такі дії на його малій батьківщині в його ж відомстві –  питання відкрите.

Господарством направлено скарги на дії головного управління. Сподіваємось на швидку реакцію, якщо вона взагалі буде», – обурюється голова фермерського господарства “ОЛЬГА” Володимир Кучеренко.

Він наголосив, що це далеко не перший випадок в Україні – такі порушення фіксуються кожного дня по всій країні. Однак жодних змін не відбувається.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!