Жінки-фермерки України ділилися досвідом на Форумі у Запоріжжі

0 321

Напередодні до Запоріжжя завітали 100 фермерок з різних областей України на III Форум “Мережа жінок-фермерок України”, організований проектами “Розвиток молочного бізнесу в Україні” та “Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва”, повідомляється на сторінці UHBDP у Facebook.   

Власним досвідом на Форумі поділилася Селін Дехаус з Канади. ЇЇ сім’я має власну молочну ферму і зараз з кожної корови вони отримують 45 л молока. Над підвищенням продуктивності власники ферми працюють багато років.

“Ми звертались до спеціалістів, спілкувались з колегами, працювали з економістами, так, вийшли на оптимальну рентабельну модель ферми, побудували новий корівник з кращими умовами для корів, і підвищили надої до 30 л на день.

Співпраця з агрономами, покращення кормової бази також позитивно відобразились на наших результатах, – каже Селін Дехаус. – Щоб покращати прибутки – вирощуємо ягоди, продаємо їх у власному кіоску. Вже займаймося переробкою, облаштували територію для агротуризму”.

З часом молочна ферма Селін Дехаус стала частиною кооперативу Agropur (Канада). 86 виробників об’єднались, щоб обмінюватися досвідом, разом закупати необхідні у господарстві товари, а потім купили завод! Маслопереробний.

Девіз кооперативу: “Немає жодних кордонів”, який успішно втілюють. Agropur придбав завод для виробництва сиру в США. Зараз кооператив став ще більш потужним, володіє 39 заводами!

“Наша мета думати, що ми залишаємо дітям і онукам, і мати міцні позиції на молочному ринку”, – підкреслює Селін.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!