Жінки очолюють тільки 10% фермерських господарств України

0 304

На сьогоднішній день залучення жіночої статі в діяльність сільськогосподарських підприємств не можна назвати оптимальним. Кількість жінок, які очолюють сімейні фермерські господарства, становить приблизно 10%, заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України Олена Ковальова.

Тільки 1/3 сільгоспкооперативів, які отримали державну підтримку, очолюють жінки. Міністерство бачить перед собою безліч завдань зі сприяння роботі жінок в агропромисловому комплексі країни, зазначила Олена Ковальова.

На її думку, такий відсоток залучення жінок у сільськогосподарській діяльності не є оптимальним. Більш того, міністерство ініціює організацію заходів сільгосп напрямок спеціально для жінок, додала Ковальова.

“Якщо ми говоримо про сільгоспкооперативах, то лише третина кооперативів, які отримали державну підтримку за нашими програмами, очолюється жінками. Тому перед нами стоїть ще багато завдань зі сприяння діяльності жінок в АПК і заохочення їх активної участі в сільськогосподарському підприємництві”, – сказала Ковальова.

За її словами, спеціальні заходи, спрямовані на жіноче населення сіл, покликані проінформувати і дати інструменти з ведення успішного сільськогосподарського виробництва, а також просування продукції і її рентабельності.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Мінагропроду

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!