Жителі Волині безкоштовно отримали якісну насіннєву картоплю

0 431

З початку війни в Україну надійшли тонни насіння та посадкового матеріалу. Європейські аграрії допомагають забезпечити продовольчу безпеку країни. Українські аграрні компанії також не стоять осторонь. Наприклад, виробник насіннєвої картоплі компанія “Агріко Україна” вже кілька разів безкоштовно передавала свою продукцію жителям українських сіл та містечок, повідомляє SEEDS.

Зокрема, цього тижня посадковий матеріал від “Агріко Україна” отримали жителі села Копилля (Волинська область). А минулого тижня насіннєву картоплю отримали жителі Калинівки (Вінницька область). Важливо, що виробник передає сортову картоплю високої якості.

На Волині “Агріко Україна” організували передачу бульби з допомогою кооперативу “Волинська картопля”.“Підтримка населення та фермерів це те, що найближчий місяць буде в пріоритеті нашої діяльності. Не покладаючи рук сортуємо, фасуємо та відправляємо насіннєву картоплю по всім куточкам нашої непереможної України. Адже, кожен на своєму місці робить все для перемоги. Чергові авто з кращим голландським насінням прибули на Волинь, село Копилля. Цього разу в безкоштовних партіях гуманітарної допомоги були високоврожайні ранні сорти “Мадлен” та “Констанс”. Ми впевнені, що в “синергії” з поліськими землями результати вирощування будуть вражаючі. Разом з насінням “Агріко Україна” розповсюджували пам’ятки з технологією вирощування. Й на наш подив, люди вже на місці видачі уважно вивчали отримані інструкції”, – повідомили в компанії.

Найближчим часом “Агріко Україна” планує провести такі благодійні акції і в інших регіонах.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!