Зменшення доходів українців – майбутні наслідки карантину

0 458

Карантин, який Кабмін продовжив ще на місяць, може суттєво вплинути на майбутні доходи українців. Про це під час першої веб-конференції “Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію Covid-19 та карантин”, організованої агромедіа-агенцією SAPIENZA розповів економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак, пише SEEDS.

“Зменшення доходів населення – це той наслідок карантину, який найближчим часом відчують мешканці всієї України.

Насправді всі прогнози досить умовні. Є багато факторів, які ми не можемо спрогнозувати. Наприклад інфляція. Її ми прогнозувати не можемо, хоча вона зараз може бути найбільшою за весь час”, – каже Ярмак.

При цьому характерною тенденцією світової торгівлі під час пандемії коронавірусу Андрій Ярмак назвав зменшення продажів продукції з малимтерміном споживання, а натомість збільуються – з великим.

Говорячи про перспективи української продукції на зовнішніх ринках, економіст зазначив, що найбільш гарні вони у зернової продовольчої групи.

“Адже це та продукція, яка користується найбільшим попитом в усьому світі”,- каже Ярмак.


SAPIENZA.Media запрошує усіх учасників українського агроринку, фахівців галузі приєднатися до заходу, що має стати платформою з вирішення основних проблем агробізнесу.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!