Зміни клімату змусили фермерів з Рівненщини повністю відмовитися від оранки

0 666

Зміни клімату на сьогодні є одним з найвпливовіших факторів, що визначають технологію вирощування всіх сільгоспкультур. Тому в господарстві «Млинівська Чайка», що на Рівненщині, вплив кліматичних чинників зменшують завдяки обробітку ґрунту, а саме відмовою від оранки.

Про це пише SuperAgronom.com.

«Наразі використовуємо лише глибокорозпушувачі, щоб зберегти верхній родючий шар і щоб мікрофлора, яка заселила його, постійно працювала», — розповів головний агроном підприємства Михайло Касенич.

Також агроном зазначив, що за таких умов важливо правильно підібрати гібриди, які придатні для вирощування в кліматичній зоні, де розташоване господарство.

«Протягом 5 років ми купуємо посівний матеріал кукурудзи від компанії Лімагрейн. Вирощуємо середньоранній гібрид Адевей на 50 га, а також на 100 га ЛГ 30315, адже вони найкраще підійшли до ґрунтово-кліматичних умов регіону. Вони посухостійкі та мають хорошу вологовіддачу. Оскільки кукурудзу ми висіваємо дуже рано, то ці гібриди також підходять для ранньої сівби», — додав головний агроном.

У господарстві зазначають, що гібриди LG Seeds найбільш стійкі до холодних умов посіву. Тому прийняли рішення сіяти гібриди з ФАО 280, що будуть себе якнайкраще показувати за таких несприятливих погодних умов.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!