Зміни клімату нищать і агротуризм, і систему традиційного землеробства України

0 588

Одразу за раптовою коронакризою Україну заморозило, затопило і висушило. Такої погоди українські землі не бачили давно. Клімат в Україні змінюється, знищуючи і агротуризм, і систему традиційного землеробства пише SEEDS.

Природні катаклізми неабияк завадили справам фермерів України, однак ще більше постраждали представники молодого для країни бізнесу на селі – зеленого та агротуризму.

Саме погода, а не вірусна криза більш за все вплинула на діяльність власників агросадиб, розповів у коментарі SEEDS Роман Третяк, землевпорядник, оцінювач та юрист Державної екологічної академії, ВГО “Ліга оцінювачів земель”.

“Терміни “зелений туризм” і “агротуризм” передбачає ведення цього бізнесу у вигляді супутніх послуг без оподаткування. Тому тут проблеми не корони а погоди більше вплинули на діяльність.

Зараз дозволено водити екскурсії на природі. Що співпадає з умовами зеленого і агротуризму на свіжому повітрі з кількістю до 20 осіб”, – зазначив Роман Третяк.

“А от зливи в Карпатах, пожежі в поліссі, спека на півдні знищили сільськогосподарські культури (ягоди) тож просто показувати не буде чого!

Ми працюємо в цій сфері, тож можемо стверджувати – клімат в Україні змінюється і він нищить агротуризм і систему традиційного землеробства”, – переконаний експерт.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!