Золота ікра вартістю € 18,500 за кг

0 3 396

Найдорожчу ікру в світі виробляє білуга-альбінос, яка мешкає в Каспійському морі. Ікра має назву «Almas», що в перекладі означає діамант, і не дарма, тому що, ця ікра золотисто-янтарного кольору. Скільки коштує делікатес, та чи має попит читайте на SEEDs.

Делікатес добувають в дуже небагатьох місцях світу, наприклад, в Ірані та Австрії.

Білуга-альбінос – велика осетрова риба, яка метає свою ікру раз в 100 років, тому вартість продукту може досягати € 18,500 за кілограм. У Європі в рік добувають не більше 10 кг золотий ікри, а чергу на покупку формується на багато років вперед.

У дикій природі білуги-альбіноси зустрічаються вкрай рідко. Часто безцінну рибу розводять штучним шляхом в ставках за допомогою генної інженерії.

Чим старше риба, тим світліше і цінніше ікра. Білуга може досягати 4-5 метрів в довжину і важити близько 1 тонни. Найчастіше зустрічаються особини вагою 250-300 кг. Вага ікри становить десяту частину обсягу риби.

Фасують рибні «діаманти» в баночки, виконані із золота в 24 карата. Легкий свіжий аромат, ні з чим не порівнянний смак, відсутність характерного рибного запаху і тривалий мигдальне післясмак звели золоту ікру в ранг найдорожчих делікатесів світу.

Ікринки білуги-альбіноса ділять на кілька сортів в залежності від кольору:

0 – найтемніший (Darkest),

00 – середній (Medium tone),

000 – найсвітліший (Lightest).

Найбільш дорогі сорти надходять до Лондонського ресторан «Будинок ікри» на Пікаділлі (Caviar House & Prunier in Picadilly).

SEEDS.org.ua за матеріалами AgroNews

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!