Зрив посівної для аграріїв: на що може перетворитися конфлікт ТАСкомбанк і “Імперія-Агро”

0 254

Аграрії можуть залишитися без насіння. Між «Імперія-Агро» і ТАСкомбанк розгорається багатомільйонний конфлікт. Про це повідомляє  Latifundist.com,  посилаючись на джерела на ринку. За словами джерела, приводом для конфлікту став кредит банку «Імперії-Агро» в розмірі 300 млн грн.

«Компанія є боржником по кредиту, запорукою якого були товарні запаси. Очевидно банк намагається забрати своє, якими методами – це вже інше питання », – відзначило джерело.

У «Імперії-Агро» визнають наявність боргу і заявляють про те, що з минулої п’ятниці ТАСК з найманою озброєною охороною блокує головний склад «Імперії-Агро». У компанії також підтверджують, що призупинили всі торгові операції.

Як повідомляють журналісти, до редакції сайту Kurkul.com, що входить в агро медіа холдинг Latifundist Media, вже звернулися кілька фермерів-клієнтів компанії. Для компаній ця ситуація може поставити під загрозу початок посівної.

Очевидно, що в результаті конфлікту між банком і компанією,  постраждають агропідприємства, які законтрактовані на покупку матеріально-технічних ресурсів і чия продукція знаходиться на її складах.

За оцінками джерел Latifundist.com, кількість постраждалих агрокомпаній може досягти декількох тисяч. Крім цього ситуація торкнеться виробників засобів захисту рослин, насіння і т.д., а також інші банки. У разі, якщо ви володієте інформацією про те, що відбувається або є постраждалою стороною, просимо писати на редакційну пошту press@latifundistmedia.com або телефонувати 093 756 24 21.

Довідка:
«Імперія-Агро» – офіційний дистриб’ютор провідних світових компаній-виробників посівного матеріалу та засобів захисту рослин. Компанія з’явилася на ринку в 2007 році і має власні представництва по всій території України. Власником компанії є Юрій Оцабрик.

Головний офіс розташований в Кропивницькому, працюють 23 регіональних представництва по Україні. Компанія є офіційним дистриб’ютором таких компаній як Syngenta, DuPont, Bayer і ін.

Компанія має власний складський комплекс на 10,5 тис. М², залізничну лінію, земельну ділянку 7,5 га, 5,3 тис. М² сховищ паспортизовано для зберігання ЗЗР та насіння.

«ТАСкомбанк» – універсальний комерційний банк, який надає повний спектр фінансових послуг, як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. У 2004 банк приєднався до Групи «ТАС» – однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни, власником якої є Сергій Тігіпко. Також Тігіпко є власником агрохолдингу ТАС АГРО, земельний банк якого становить 88 тис га.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!