Зростають ціни на картоплю, огірки та кабачки

0 39

Протягом останнього тижня помітно зросли ціни на картоплю. На найбільшому оптовому ринку Херсонщини “Неждана” діапазон цін на картоплю коливається від 5 до 7 грн за кілограм, хоча ще минулого тижня продукт вартував від 3,5 до 5,5 грн за кілограм, повідомляє SEEDS.

Подорожчали також огірки. Наразі середня оптова ціна на них складає 20 грн за кілограм. Кабачки продають у середньому по 15 грн за кілограм, повідомляє видання AgroTimes. Ціни на червоні помідори коливаються від 5 до 15 грн за кілограм, рожеві томати вартують 22 грн за кілограм, а жовті – від 12 до 20 грн за кілограм.

За тиждень на 2 гривні зросла гуртова ціна баклажанів. Зараз вони вартують від 10 до 12 грн за кілограм. Ціни на цибулю коливаються від 6 до 7,5 грн за кілограм.

Що ж до фруктів, то яблука в середньому вартують 7 – 10 гр за кілограм. За груші на оптовому ринку просять від 20 до 30 грн за кілограм, а ціни на персики коливаються від 20 до 35 грн за кілограм.

Варто зазначити, що нинішня оптова ціна на картоплю є цілком прийнятною для фермерів.

Читайте також: Яка ціна на картоплю влаштовує фермерів?

“Виробництво продовольчої картоплі — рентабельний бізнес. Наприклад, торік ми продавали картоплю по 5–6 грн/кг. Це хороша ціна для картоплі, яка влаштовує і виробника, і споживача”, – зазначає Григорій Ткаченко, директор фермерського господарства в Чернігівській області.

Наразі фермер зосереджує виробництво лише на продовольчих сортах. Така картопля має високий попит. Саме тому фермер наразі не бачить необхідності урізноманітнювати асортимент чипсовими та іншими сортами для переробки.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!