Зважування свиней з допомогою камери: IT-технології на українських фермах

0 57

Аграрний сектор генерує велику частку української економіки. Для його розвитку необхідно модернізувати виробництво і технології. Деякі підприємства вже роблять це, навіть інвестуючи у створення нових приладів. Так, компанія «Барком», що спеціалізується на вирощуванні свиней та виробництві м’ясної продукції, разом з компанією Lemberg Solutions завершують розробку безконтактних терезів для свиней та “розумного” годинника для контролю біобезпеки у тваринницьких господарствах, повідомляє SEEDS.

Зокрема, годинник допоможе здійснювати нагляд за дотриманням працівниками правил дезінфекції, якість проходження санітарних пропусків та інших норм безпеки. “Розумні” терези ж визначатимуть масу свиней з допомогою фото.

“Система визначає масу свині за знімком. Похибка може складати 2-3%. Представники «Баркому» переконані, що застосування такої технології матиме низку переваг: жодних контрольних зважувань, а отже, зменшення стресового навантаження на тварин та істотна економія робочого часу працівників ферми; постійний моніторинг приростів свиней та швидка ідентифікація «прогалин» у рості. А головне — просте застосування технології. Крім того, можливість її допрацювати при потребі. Наприклад, з метою визначення якості туші ще під час перебування тварини на фермі”, – повідомляють на сайті Асоціації “Свинарі України” (АСУ)

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!