Звільнення Харківщини триває: відновлюють роботу елеватори

0 104

Попри війну, українські аграрні компанії успішно провели посівну та повертаються до роботи у підрозділах. Зокрема, відновив роботу елеватора «Золочів» (Харківська обл., смт . Золочі, що належить ГК «Прометей». Наразі підприємство повертає персонал на роботу, поступово відновлюючи свою планову діяльність. Найближчим часом заплановано розширення спектру послуг, що надаються сільгоспвиробнику, а також відновлення відвантажень, повідомляє SEEDS.

Співробітники зерносховищного комплексу також повідомляють, що після нетривалого припинення подачі електроенергії на елеватор, її відновлено. Це дозволяє проводити роботи з контролю якості зернових та олійних, що зберігаються на елеваторі.

У повідомленні компанії наголошується, що «Золочівський елеватор» з початку березня перебував під посиленою охороною і був фактично «законсервований», Координаційний блок Групи забезпечував персонал усім необхідним. На підприємстві працювала охорона і директор, а також позмінно виходив персонал, який обслуговував елеваторне обладнання. Відвантаження не здійснювалося.

«Наразі, коли лінія фронту від нас відсунута, ми маємо намір переходити в більш активний режим роботи. Наразі регулярно контролюється якість продукції, ведеться необхідний облік», – каже директор елеватора Данило Данилов.

«Наші зерносховища з перших днів війни були переведені у військовий режим і були під особливою охороною. Це дозволило повноцінно функціонувати більшій частині активів зі зберігання зерна. Запуск роботи «Золочівського елеватора» дозволить посилити блок активів Групи, що працюють у штатному режимі, і надалі допоможе знизити дефіцит елеваторних потужностей загалом по галузі в новому сезоні», – зазначили у компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!