З’явився новий сорт малини − Сарафіна

0 163

Новим сортом малини ягідники завдячують голландській селекційній фірмі «Advanced Berry Breeding». Селекціонери сподіваються, що Сарафіна (Sarafina) знайде на ринку своїх прихильників. Про появу нового сорту пише видання АпкІнформ.

Новий сорт поповнив лінійку сортів, створених Advanced Berry Breeding: Венги (Wengi), Шани (Shani) и Рафики (Rafiki). Новинка успішно пройшла широкомасштабні випробування в Іспанії, Танзанії, Мексиці.

Сорт Сарафіна відноситься до групи ремонтантних сортів. Урожай можна збирати двічі в сезон – восени і навесні. Маса кожної ягоди − 6-7 г. Сама ягода світлого помаранчево-червоного кольору., і вона зберігає світлий колір в процесі зберігання і транспортування.

Ягоди мають приємний смак, вони міцні і їх легко збирати. Крім того, ягоди добре зберігаються після збирання і мають хорошу транспортабельність.

Самі рослини сильнорослі, відкриті, їх легко вирощувати, варто лише подбати про достатній життєвий простір для них. При ширині міжрядь 2 м рекомендується залишати в ряду на одному погонному метрі 4-6 пагонів восени і 2-3 − навесні.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!