Польська Biotrem вироблятиме в Україні еко-посуд з пшеничних та кукурудзяних висівок

0 516

В Україні працюватиме польська компанія Biotrem, яка займається виготовленням органічного посуду із висівок. Посуд унікальний тим, що він не залишає відходів. Після використання його можна згодувати птахам або тваринам.

Компанія працює за технологією, яка дозволяє виготовляти одноразовий посуд з пшеничних і кукурудзяних висівок, продуктів переробки маніоку, водоростей, а також полімерів на рослинній основі. За технологією сировину стискають під пресом за допомогою гарячого повітря. Так, з однієї тонни пшеничних висівок можна виготовити на 10 тисяч одиниць посуду.

Стандартний набір еко-посуду складається з тарілки, чашки, виделки та ложки. Посуд можна використовувати навіть для гарячої їжі та напоїв. А після використання ним можна годувати тварин і птахів. Повністю розкладається посуд за 30 днів.

За словами розробників, один кілограм продуктів пшеничних висівок виробляє приблизно 1,3 кг СО2, а один кілограм полістиренових одноразових тарілок чи чашок генерує в сукупності біля 8,5 кг СО2.

Сьогодні Biotrem має власний завод та постачає свою продукцію масовим клієнтам, зокрема мережам ресторанів і роздрібним продавцям, напряму або за посередництвом незалежних дистриб’юторів.

SEEDS.org.ua за матеріалами АгроЦентр

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!