Мешканець Вінниччини замість картоплі вирощує у себе на грядках майже 500 сортів винограду

0 59 468

Вінничанин Сергій Пойда в один момент прийняв для себе рішення, що картоплю садити більше не буде. І з тих пір його серце, весь вільний час, робота і хобі належать виноградній лозі, яку він так дбайливо доглядає на своїй присадибній ділянці в селі Подільське Жмеринської громади, пише SEEDS.

За 20 років чоловік перекуштував сотні різних сортів винограду, побував на виставках у багатьох містах України, і висадив у себе на грядках майже 500 найкращих сортів.

Сергія Пойду можна сміливо назвати справжнім колекціонером, адже він знає на пам’ять кожен сорт, і навіть із заплющеними очима може вказати форму ягоди і листка, колір і смак ягоди, пише Жмеринка.City.

Читайте також: Надлишок цибулі змусив фермерів України роздавати її задарма

Доглядати за виноградниками чоловіку допомагає уся рідня, і навіть маленький онук Максимка, який з радістю нам показує свій улюблений сорт винограду.А от дружина Оксана з посмішкою розповідає, що після того, як відмовилися садити картоплю, думала, що на город більше не буде ходити, але тепер тут інколи навіть ночує.

Оксана Миколаївна знає багато рецептів, щоб зберегти не тільки смакові особливості винограду, а й його корисні властивості.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!