Україна з початку року на третину збільшила експортну виручку від реалізації овочів, картоплі та бобових

0 130

Реалізація за кордон свіжих і перероблених овочів, картоплі та бобових культур вигідна. З початку року виручка українських виробників продукції у даній сфері зросла на 34,3% проти аналогічного періоду 2017 року. Такі дані наводить East-fruit.com.

Зростання обсягів експорту принесло Україні $110 млн.

На користь товаровиробників спрацювали погодні умови. Так, сезон реалізації бобових культур нинішнього року розпочався значно раніше, ніж зазвичай. Якщо, наприклад, минулого року активний експорт розпочався лише у серпні, то в нинішньому перші великі партії бобових постачалися за кордон уже в червні. У результаті такого випередження майже на два місяці приріст експорту склав $15 млн. При цьому виторг від реалізації сушених бобових культур зріс на 16% або майже $10 млн.

Заморожених овочів було експортовано удвічі більше проти періоду січень-липень 2017 року. Приріст виручки у даній сфері склав $2,1 млн.

Як виявилося, не лише погодні умови сприяли зростанню обсягів експорту і виручки. На думку експертів галузі, збільшилася кількість підприємств, чиєю спеціалізацією стало заморожуванням овочів і фруктів.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!