Виставка “Агро-2020” шокувала кількістю відвідувачів    

0 413

У Києві 11 серпня на території НК “Експоцентр України” стартувала 32 Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2020”. Цьогоріч карантин вніс суттєві корективи як в масовість цієї грандіозної події, так і в  проведення тутешніх заходів, пише SEEDS.

Людей на “Агро-2020” було суттєво менше, аніж роком раніше. Вплинув на це не тільки карантин, а й жнива, кажуть самі учасники заходу.

Нинішнього літа всі охочі потрапити на територію столичного Експоцентру мали пройти на вході традиційну віднедавна перевірку температури та моніторинг наявності масок. З динаміків регулярно лунали нагадування про обов’язкові заходи безпеки.Цьогоріч “Агро-2020”, традиційно наймасовіший захід аграрного світу, не тішив око кількістю присутніх. Не було багатьох, звичних експозицій, переповнені раніше павільйони були зачинені.

Не було секції тваринництва, котра минулого року була чи не найпопулярнішою та вразила тоді багатьох гостей. Пусті фонтани не тішили око спинами здоровезних сомів та осетрів – традиційного віднедавна стенду масштабної столичної агровиставки.

Зовсім мало цьогоріч приїхало до Києва і крафтових виробників з унікальною продукцією. Напівпорожні алеї Екпоцентру бентежили багатьох присутніх і викликали гучні обговорення.Що стосується агротехніки і обладнання – їх менше не стало. Українські виробники і закордонні представництва привезли до столиці чимало новинок, які викликали вельми жвавий інтерес.

Досить багато на “Агро-2020” привезли звідусіль добрив  для органічного сільського господарства, та чимало вітчизняного елеваторного обладнання.

Виставка триватиме до кінця робочого тижня – 14 серпня. Підчас заходу відбуватиметься чимало подій аграрного світу – конференції, презентації, тощо.

 

Людмила КАЛИТА, SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!