Зеленський шукає “аграрного” міністра

0 1 249

Президент Володимир Зеленський розраховує, що максимум у вересні в Україні з’явиться “аграрне” міністерство й буде призначено міністра. Про це він заявив під час зустрічі з представниками бізнесу Волинської області.

Президент додав, що чекає на пропозиції від фермерів та переробників сільськогосподарської продукції щодо кандидатур на посаду “аграрного” міністра.

“У нас залишився один сесійний тиждень, саме наступний, а потім Верховна Рада у нас відпочиває, тому я не знаю, чи ми встигнемо призначити нового міністра і створити міністерство так швидко, але максимум у вересні.., коли вийдуть депутати знову працювати, – так, ми призначимо, у нас буде окремий міністр сільського господарства”, – сказав Зеленський.

Кабінет міністрів призначив головою комісії з проведення реорганізації Міністерства аграрної політики та продовольства України Олександра Черних. 6 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив про намір новообраного Кабінету міністрів створити окреме Міністерство агропромислового комплексу, а також окрему посаду для члена уряду, який буде займатися розвитком промисловості.

Нині міністром економіки, торгівлі та сільського господарства є Ігор Птерашко.

В кінці серпня 2019 року Міністерство аграрної політики і продовольства об’єдналося з Міністерством економічного розвитку і торгівлі в одну структуру – Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!