Зграя вовків нищить домашню птицю на Прикарпатті

0 410

На Прикарпатті зграя вовків нападає на домогосподарства і нищить домашню птицю. Нещодавно Ірина Годорак-Онуфрак  написала у Facebook, що у Ворохті на обійстя людей приходять вовки.

“У нашому селищі завелася зграя вовків, які ходять по вулицях і загризають курей, псів. Цієї ночі і мого песика не стало. Чому всі знають про це, але ніяких дій не проводять?! Чекаємо жертви серед людей?”, – йдеться у дописі.

За словами голови Ворохтянської ОТГ Олега Дзем’юка випадки є, але їх небагато: “Я не є фахівець у тваринництві і мисливстві, щоб сказати, чому вовки приходять. Можливо, є один-два випадки. Ніхто ще ні не доказав, ні не спростував, що це насправді вовки. Є версії, що це собаки, які могли бути в лісі, і вже озвірілі повертаються”.Громада звернулася до управління лісового господарства, до лісгоспу з відповідним листом, щоб зібралися фахівці. Адміністрація Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства з’ясовує ситуацію, що виникла з хижаками. До роботи залучили лісників та мисливознавців Ворохтянського лісгоспу.

“Хочемо заспокоїти громаду і нагадати, що насправді людина не є об’єктом полювання навіть для голодного звіра. Вовк намагається оминати людину не через те, що боїться, а тому, що людина нецікава йому як потенційна жертва. Винятком може стати дитина вагою до 40 кг.

Людина своїм зростом “збиває” оцінку звіром об’єкта полювання. Тому, якщо доросла людина присяде, то саме така поведінка може спровокувати вовка напасти”, – написали на офіційній сторінці управління у Facebook.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Suspilne

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!