Животворное производство – выращивание агропродукции без химических веществ. Опыт фермера

0 102

Богдан Костив из с. Поляны Львовской области, является автором животворного производства и воплощает эту концепцию на своей ферме ФГ “Костив”. Он выращивает амарант или еще ее называют щирица. Подробнее смотрите на SEEDS.

Щирица является перспективной белковой культурой. Как рассказывает Богдан Костив, это растение называют культурой третьего тысячелетия.

Также, фермер поделился с нами своей мечтой: перевести сельхозтехнику на электродвигатели и построить солнечную электростанцию.

Історія дня. Богдан Костів, с.Поялни: життєдайне виробництво

#ІсторіяДня #ЗахіднийТрек проекту #НазустрічСонцю Чи бувають фермери мрійники?Адже фермерство – це важка робота… дуже важка.Але саме люди, які живуть та працюють на землі вміють мріяти як ніхто інший.І ми знайшли такого фермера – це Богдан Костів, якій є автором концепції життєдайного виробництва і втілює цю концепцію на своїй фермі ФГ "Костів". Він вирощує амарант або ще її називають щириця. Щириця є перспективною білковою культурою. Як розповідає пан Богдан, цю рослину називають культурою третього тисячоліття.Також пан Богдан поділився з нами своєю мрією: перевести сільгосптехніку на електродвигуни та побудувати сонячну електростанцію.“Кожен до кожного, разом – до спільного“, – гасло проекту Назустріч Сонцю і наші герої підтверджують своєю роботою та життям, що найбільша цінність України – це талановиті та працьовиті українці. Дивись історії перемог українців на сторінці Назустріч сонцю та сайті https://sunwalkers.net Дізнайся про позитивне майбутнє, яке твориться вже сьогодні.Поділись позитивом з друзями!#SunWalkers #ЛюдиЗСонцяПроект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaРедактор маршруту – Татьяна ВакуленкоМандрівники західного маршруту – Andrey KashpurОператори маршруту – Юліан Ощіпко та Dima KovalРежисер монтажу – Den AgnisetМузика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TAC Взуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – @Дмитро Dmitro Bondarchuk)

Gepostet von Назустріч сонцю am Donnerstag, 28. März 2019

 

SEEDS по материалам НазустрічСонцю

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!