Андрій Ярмак: В Україні відбувається справжня нішева революція, яка робить агробізнес більш динамічним

0 247

Доступ до інформації про технології вирощування тих чи інших нішевих культур та свобода пересування – ці фактори значною мірою визначають на сьогодні розвиток, так званих, нішевих напрямків агробізнесу. Проте саме вони і нівелюють таке поняття як «нішева культура». Про це заявив економіст інвестиційного центру Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак під час  виступу на ` п’ятій національній конференції «Мільон із гектара», яка проходить сьогодні у столичному готелі «Русь». Ексклюзивним медіа-партнером заходу виступає SEEDS.org.ua

«Cьогодні поїхати до тієї ж Польщі значно простіше, ніж раніше. Чому це важливо? Люди йдуть до тамтешніх магазинів і бачать якісь нові ідеї, якісь ніші, відвідують господарства і потім вже щось впроваджують з побаченого там в Україні. Відповідно всі ці фактори створюють передумови для створення великої кількості нових нішевих ідей»,- зазначив фахівець ФАО.

У своєму виступі Андрій Ярмак також звернув увагу, що сьогодні фактично кожного дня з’являється інформація про появу різних нових продуктів та неочікуваних напрямків розвитку агробізнесу. «Такого раніше теж не було. Тому я вважаю, що в нас розпочалася справжня нішева революція. І це дійсно революція, адже вона впливає на великий агробізнес, робить його ще більш динамічним»,- висловив думку фахівець., зазначивши, що  найбільше успіху та чи інша ніша має на монополізованих ринках, де таким чином з’являється альтернатива.

В той же час, Андрій Ярмак висловив твердження, що нішевих культур насправді не існує.

«Чому? Адже фактор доступу до інформації фактично нівелює нішевість культури. Дехто погоджується з тим, що нішевих культур насправді не існує, але вони стверджують, що існують нішеві продукти. Насправді ж, ніша – це не культура, ніша – це підхід до ведення бізнесу»,- зазначив економіст ФАО.

SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!