Банани успішно ростуть в теплицях і на штучних субстратах, довели в Нідерландах

0 170

В Нідерландах зібрано перший урожай бананів, вирощених в теплицях і на штучних субстратах. Досвід голландців може стати в нагоді польським виробникам овочів і фруктів. Про це повідомляє sadyogrody.pl.

Успіхом завершився унікальний дослідницький експеримент, який проводився на базі експериментальної ферми Unifarm в Вагенінгені. Там зібрано перший урожай бананів з експериментальних 60 рослин.

Як розповів професор Герт Кема, бананові рослини дуже добре ростуть на основі кокосового торфу і вовни. Під час росту вони отримували тільки живильний розчин.

Використовуючи перший досвід, Boerenhart планує пропонувати банани в якості «регіонального продукту» в ресторанах і лікарнях регіону Вагенінген.

Партнери Unifarm уже виявили зацікавлення в продовженні цього методу вирощування бананів в теплицях для обслуговування невеликого регіонального ринку.

Польські фахівці сподіваються, що досвід голландської експериментальної ферми Unifarm і налагодження вирощування власних бананів може згодом задовольнити зростаючий попит поляків на даний вид продукції. В країні щороку зростає імпорт бананів, і поляки споживають їх уже більше, ніж яблук.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!