Бананова плантація під Кропивницьким потішила першим врожаєм

0 469

У Чорноліському лісовому господарстві Знам`янського району у нинішньому році зібрали перший урожай бананів.  

“Банани у господарстві вирощуємо чотири роки. Для росту фруктів потрібне сонце та вологість. Банани солодші від тих, що у магазинах, адже вони ростуть не на дереві, а на кущі”, – зауважила інженерка з лісових культур Олена Кирпа.

Перший у цьому році урожай бананів збирають у Чорноліському лісовому господарстві Знам`янського району.

Перший у цьому році урожай бананів збирають у Чорноліському лісовому господарстві Знам`янського району. Банани на єдиній в Кіровоградській області плантації вирощують не для прибутку. Пригощають ними дітей, які приїжджають в лісництво на екскурсії. Про це розповіла Суспільному інженерка з лісових культур Олена Кирпа. Банани у господарстві вирощують чотири роки, відтоді, як дві бананові рослини отримали в подарунок.

Gepostet von UA: Кропивницький am Freitag, 11. Oktober 2019

Банани у господарстві вирощують чотири роки, відтоді, як дві бананові рослини отримали в подарунок. Вирощують не для прибутку – пригощають ними дітей, які приїжджають до лісництва на екскурсії.

 

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією UA: Кропивницький

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!