Бельгійська компанія Fruit Layer знайшла порятунок для яблук великого розміру

0 128

Яблука великого розміру майже не користуються попитом в європейських країнах. На цьому наголошують виробникам експерти, говорячи про можливості збуту продукції. Бельгійська компанія Fruit Layer запропонувала майже ідеальний вихід зі скрутного становища і налагодила випуск продукції, сировиною для якої є саме яблука великого калібру, а фахівці компанії вважають це безпрограшною ситуацією. Про новинку повідомляє FreshPlaza.

Як розповів Корнел Мартенс з Fruit Layer, великі яблука, які не потрібні в роздріб, підходять для яблучних чіпсів. Він також зауважив, що продукція його компанії відрізняється від тієї, яка вже є на ринку. Різниця полягає в методах сушіння, і до того ж краще зберігається смак і колір яблука.

В основному компанія працює з яблуками сорту Грінстар (Greenstar): вони мають високий вміст вітаміну С і хорошу пропорцію цукрів і кислот.

Хоча яблука Greenstar дуже підходять для виготовлення чіпсів, також можна використовувати інші сорти. Це, наприклад Джонаголд (Jonagold), хоча він і занадто солодкий.

Надалі компанія планує розширити стандартний асортимент за рахунок яблучних чіпсів з нотками інших фруктів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!