Бельгійська компанія Hortiplan допомагає фермерам вирощувати салат на воді

0 120

Компанія Hortiplan протягом чверті століття виготовляє повністю автоматизовані гідропонні системи для вирощування листової зелені та овочів. Технічні рішення Hortiplan забезпечують високу ефективність виробництва. Про це повідомляє hortidaily.com.

Незважаючи на те, що останнім часом частіше практикується застосування багатошарових систем землеробства, Hortiplan надає перевагу одношаровому обробітку, оскільки вважає його найбільш ефективним.

Як зазначив генеральний директор компанії Йероен Сміт (Jeroen Smit), найбільший оборот у виробництві може бути створений за допомогою звичайного, одношарового обробітку, який підходить для більшості випадків.

В даний час Hortiplan є одним зі світових лідерів в галузі рішень для автоматичного вирощування. Процеси виробництва листових салатів на фермах самої компанії повністю автоматизовані. За словами Jeroen Smit, робоча сила стала основною проблемою для виробників, а впровадження автоматизації дозволяє її вирішити.

Крім того, автоматизація вирощування салату на воді допомагає підвищити безпеку продуктів. Останнім, зокрема, зумовлене прагнення виробників вдаватися до безконтактного вирощування культур.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!