“Битва Агротитанів” за відродження регіонів України

0 1 079

Село Степове Тетіївського району Київської області черговий раз стало епіцентром найвидовищнішої та наймасштабнішої агроподії року. Сьомий рік поспіль сюди, на виставку сільгосптехніки “Битва Агротитанів”, їдуть аграрії не тільки зі всієї України, а й з-за кордону.

У четвер, 5 вересня, на “Битву Агротитанів – 2019”, яку організували Всеукраїнська Аграрна Рада, Компанія Dykun та Група Компаній “ТАК”, завітало майже 3 тисячі людей. В чому секрет шаленої популярності “Агротитанів” SEEDS вирішив поцікавитися у голови ВАР Андрія Дикуна.

– Чому 7 років поспіль виставка сільськогосподарської техніки “Битва Агротитанів” проводиться саме тут?

– В мене є глибоке переконання: ми маємо проблему у нашій державі через те, що в нас столиця у Києві. В Києві всі все краще знають. В Києві є життя… Життя, воно є в усій країні, тому ми ще з самого початку прийняли рішення, що чим далі від Києва будемо – тим буде краще.

Треба розвивати регіони України. Розвивати сільську місцевість і все інше. Якщо робити ставку не на шоу, а на професіоналізм, то за цим люди поїдуть не тільки до Тетіївського району, а й в іншу країну світу.

Саме головне, що в нас тут є гарний партнер, який це все розуміє, цим живе. Ми рік готуємо цей захід. Ми в це віримо. Ми робимо класну річ не тільки для аграріїв, але й для людей з навколишніх сіл.

Країну потрібно відроджувати знизу. Ось така у нас філософія. Хоч не всім вона подобається.

Ми починали 7 років тому з невеличкого демопоказу. Сьогодні це без сумніву мабуть один з найбільших заходів у всьому світі з демонстрації агротехніки. Тільки у перший день його відвідали близько 3 тисяч учасників.

– Якою була перша “Битва Агротитанів”?

– Сім років тому було не більше 250 людей. Був кінець вересня, було дуже холодно. До того ж ідею цього заходу ми придумали тільки за 2 тижні до початку.

Тільки потім ми зрозуміли: чому б не робити класний міжнародний захід? Завтра до нас приїжджають делегації з Казахстану, Узбекистану. Сьогодні були гості з Молдови.

Багато хто хоче побачити техніку конкретно в роботі. В виставковому центрі ти не приймеш рішення яку техніку купувати.

– Що особисто вам подобається у “Битві Агротитанів”?

– Люди. Щирі прості відверті. Вони кайфують від цієї соломи, від цієї пилюки, від цієї техніки. Як можна змусити власників бізнесу приїхати бозна-куди, де немає і певного комфорту для життя.

Але ще звечора люди виїжджали з Запорізької, Харківської областей. Приїхали навіть з Донецької області. Кажуть: хочемо побачити техніку в роботі, поговорити з колегами. Їм тут цікаво.

 

Людмила КАЛИТА SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!