Чим раніше посадиш картоплю, тим кращий врожай – думка

0 96

Кожна четверта тонна картоплі в Україні — з Чернігівщини. Більшість фермерів області наразі готується до посадки картоплі, але є й ті, хто вже стартував. Першим в області цей сезон розпочало товариство “Десна” із села Боромики, пише SEEDS.

Про це розповів директор департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА Олег Крапивний.

«Орієнтовно, в кінці квітня на початку травня йде масова посадка картоплі. 91% відбувається виробництво картоплі в господарствах населення. Тільки 9% садять юридичні особи», – розповів Олег Крапивний Суспільному.

Товариство “Десна” розпочало сезон посадки картоплі 31 березня. На сьогодні, підприємство засадило перших 26 гектарів. У планах до 160, розповів директор підприємства Микола Пономаренко.“Найраніше за цей період ми садили 27 березня. Але після того, як ми посадили 8 гектарів, випав сніг сантиметрів 10 і мороз був. Але, на диво, коли почали збирати картоплю, коли її доростили – вона була найкраща”, – каже фермер.

На думку Миколи Пономаренка, чим раніше посадиш картоплю, тим кращий врожай.


Читайте також: В Україні зростає попит на свіжу малину поза сезоном, не відлякує навіть чимала ціна

Загалом на Чернігівщині займаються вирощуванням картоплі понад 80 фермерів, розповів Олег Крапивний. За його словами, після початку повномасштабного вторгнення на Чернігівщині площа під картоплю скоротилася приблизно на вісім тисяч гектар.

Близько 10 сортів картоплі вирощує товариство “Десна”. Микола Пономаренко каже, цього року українці будуть з картоплею, а ціна становитиме 10-12 гривень за кілограм.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!