Цитати агробізнесу: Джон Шморгун про джерело енергії та український агробізнес

0 903

Життя Президента агрохолдингу AgroGeneration Джона Шморгуна нагадує голлівудський фільм, в якому дивним чином переплітаються здавалося б несумісні речі: виріс в українській родині, але на фермі в Меріленді (США), освіту здобував і в Військово-морської академії США, і у бізнес-школі у Швейцарії, а кар’єра у відомій американській компанії DuPont привела до України…

Проте саме такий багатий досвід і знання дали змогу очолити Джону Шморгуну один з найбільших агрохолдингів країни та зайняти почесне місце в українському агробізнесі. Sapienza.media відібрало Топ-5 яскравих висловлювань цієї непересічної людини.


Про пошук призначення

 Я поступово приходив до думки, що є велике бажання займатися справою безпосередньо в аграрному секторі, а не просто постачанням для сільгосппідприємств засобів захисту рослин або насіння культур. І я зрозумів, що настав час визначатися, що мені робити далі.

https://landlord.ua

 

Про енергію і синергію

 Енергію у роботі маю завдяки людям, з якими працюю. Вони не дають мені спочивати на лаврах. Молодь заряджає енергією. Ми знаємо, що молодь змінить світ. Їх треба слухати, а інколи вони слухають нас. Це така взаємна синергія, яка забезпечує успіх.

https://agroexpert.ua

 

Про важливість Меморандуму між агроЗМІ та агробізнесом

Незалежна преса дуже важлива для агрокомпаній, та для України в цілому. Інвестори не тільки перевіряють фінансові дані: що посіяно, що сіється, а й роблять моніторинг ЗМІ, аби дізнатися, що розповідають про компанії та який вони мають публічний імідж.

https://www.seeds.org.ua

 

Про українських аграріїв

Від самого початку, коли я тільки приїхав до України, я відчував прагнення, любов українців до землі. Це, можливо, перша характерна риса. Друга — високий професіоналізм українських аграріїв. Не слухайте того, хто каже протилежне, — він помиляється.

І, нарешті, третя — незалежність у прийнятті рішень, готовність відстоювати свою точку зору. У мене як у президента AgroGeneration неодноразово у господарствах виникали ситуації, що зі мною сперечалися, доводили свою правоту. Це дуже гарна риса — вміння обирати і приймати рішення, брати на себе відповідальність.

https://landlord.ua

 

Про особливість агробізнесу України

 Кардинальними відмінностями України я б назвав професійну робочу силу і низькі ціни на землю. Ці показники поступово зростають, але ще не наблизилися до ринків розвинених країн, і особливо США.

Відмінністю є й розміри господарств — в Америці великі поля, але в Україні вони ще більші.

Крім того, особливістю можна вважати модель роботи великих агрокомпаній, коли об’єднуються різні бізнеси — сільгоспвиробництво, елеваторний бізнес, переробні підприємства тощо. Модель незвична, але тут вона працює.

https://landlord.ua

 

Sapienza.media для SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!