Цитати агробізнесу: Олексій Вадатурський про життя, правила бізнесу і книги

0 681

Днями відомий український аграрій, генеральний директор компанії “НІБУЛОН” і віце-президент Української зернової асоціації Олексій Опанасович Вадатурський відзначив своє 72-річчя.

У його послужному списку безліч різних нагород і премій, але найбільше він цінує звання Героя України. Sapienza.media зібрала 5 яскравих цитат цієї видатної людини.

 

Про вибір у житті

Коли ми починали будувати компанію, я й гадки не мав, що повинні бути порадники або консультанти. Найкраща школа – це життя. Ті знання, які ми отримали в школі життя, не дають в жодному університеті або інституті, в жодних посібниках по бізнесу таких знань теж немає.

Головне правило – бути чесним перед людьми, перед партнерами по бізнесу, банківською системою, перед суспільством. І тоді будь-яке завдання, яке ставиться перед компанією, буде здійснене.

Джерело: http://www.nibulon.com

 

Про ставлення до чиновників

Міністри приходять і йдуть. “НІБУЛОН” залишається. Ми бачили і чули багатьох. І давно вже судимо про ефективність менеджерів, чиновників, політиків по їх справах. Тому що саме з такою міркою ми підходимо й до своєї діяльності, до своїх планів.

Джерело: https://censor.net.ua/r423368

 

Про правила бізнесу

Повинен зізнатися: мене коробить від так званих політичних ігрищ, коли міністри говорять одне, а роблять інше. У бізнесі так не можна, тому що слово і репутація – це ланки одного ланцюга, а чесність і довіра партнерів – це основа ведення бізнесу.

Джерело: https://censor.net.ua/r423368 

 

Про мрію і бізнес

У створенні бізнесу стала в нагоді колосальна база знань, нормативна документація та діловодство – все це було напрацьовано при Союзі. У мене тоді була мрія: побудувати бізнес, який буде більш потужним і сильним, прогресивним і екологічно чистим, соціально спрямованим в порівнянні з державною системою.

Джерело: http://www.nibulon.com

 

Про книги

Я свого часу прочитав багато книжок, написаних людьми, які досягли великого успіху в житті, і це було цікаво. Я читав Генрі Форда про те, в яких непростих умовах йому доводилося будувати бізнес, і як його справа, яка стала успішною, вплинула на розвиток всієї Америки.

Але в Україні, на відміну від тієї ж Америки, доводилося працювати зовсім в інших умовах. І щоб бути успішним тут, потрібно було читати іншу книгу – книгу життя.

Джерело: http://www.nibulon.com

 

Sapienza.media для SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!