Цитати агробізнесу: перерваний політ Тараса Кутового

0 210

Вчора надвечір надійшла шокуюча звістка про трагічну загибель колишнього міністра аграрної політики України Тараса Кутового. Відомий політик й успішний фінансист загинув на 44-му році життя. І соратники, і опоненти підкреслюють, що він був справжнім патріотом своєї землі, жив Україною, яку хотів понад усе зробити європейською сильною аграрною державою.

Редакція Sapienza.media висловлює щирі співчуття рідним і близьким політика. Журналісти видання відібрали цитати Тараса Кутового, які розкривають його як глибоку і гідну Людину та підкреслюють філософський підхід в його професійній діяльності.

 

Про гідність

Я завжди кажу, що фінансові звіти забудуться дуже швидко: прибутки, збитки – це все відкладеться у вигляді звітів і лежатиме на полиці, пилом притрушене, а гідність, наше обличчя для себе, для своїх дітей, будуть жити довго. 

https://ukr.lb.ua/news/2016/12/05/352543_taras_kutoviy_chorniy_rinok_ie.html

 

Про свої правила

Моя філософія така: краще зробити один крок, аніж задатися метою зробити три і не зробити жодного.

https://glavcom.ua/interviews/taras-kutoviy-40-gorilki-na-policyah-magaziniv-z-kontrafaktnogo-spirtu-373960.html

 

Про своє призначення

Кожен вагомий учасник ринку хотів би, щоб міністр знаходився у прямій комунікації і максимально підтримував саме його позицію. Я хочу бути міністром галузі, а не міністром конкретного спрямування чи філософії.

https://www.epravda.com.ua/publications/2016/12/27/615992/

 

Про професійні принципи

У мене планка — прибуток та додана вартість. Оце моя планка. Говорити питаннями валу — це взагалі такий нафталін. Треба створювати додану вартість, щоб показувати нашу інтелектуальну спроможність, цінність землі та учасників ринку (тих самих малих і середніх гравців). 

https://agropolit.com/interview/100-taras-kutoviy-ya-zvertavsya-z-propozitsiyeyu-zbilshuvati-finansuvannya-ale-boyusya-scho-tsogorich-10-mlrd-grn-ne-bude

 

Про відкриття ринку землі

Я абсолютно переконаний, що тим людям, яким держава дала землю, потрібно дозволити нею розпоряджатися. Мова йде не про прямий механізм, що відкриває ринок. Чому б не дати можливість фізособі збільшувати свій земельний пай з сьогоднішніх 4 га до 15-20 га за рахунок купівлі землі у своїх сусідів? Хто не захоче продавати – не буде. Це також допоможе поступово вирішити проблему консолідації земель до моменту відкриття ринку. У такому випадку ніхто з іноземців не забере наділи.

https://latifundist.com/spetsproekt/232-taras-kutovoj-ya–lobbist-interesov-vsej-otrasli

 

Sapienza.media для SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!