Цьогоріч тільки лохина в Україні коштувала дешевше, ніж рік тому

0 421

Сезон свіжої ягоди в Україні майже добіг кінця. На урожай поточного сезону великий негативний вплив мав погодний фактор, а ось лохина стала єдиною ягодою, яка коштувала дешевше, ніж рік тому.

Фахівці “Інфо-Шувар” проаналізували і наочно продемонстрували, як відрізнялися ціни на найбільш популярні види продукції за три роки на найбільшому в Західному регіоні оптовому ринку ОРСП “Шувар” у Львові.

За рік через майданчик “Шувару” продали більше 8 тис. тонн свіжої ягоди українського виробництва. Незважаючи на досить непростий рік, обсяги реалізації ягід на “Шуварі” за рік зросли на 15% і відбулося це виключно за рахунок збільшення обсягів місцевої ягоди.

Погодний фактор мав великий негативний вплив на врожай поточного сезону. Недобір ягоди відчувався досить гостро в усіх регіонах України, а українці купували цю продукцію за рекордно високою ціною.

Винятком можна назвати хіба що лохину, вона стала єдиною ягодою, яка коштувала дешевше, ніж рік тому. Всі інші ягоди подорожчали в середньому в 1,5-2 рази. Рекордсменом по зростанню ціни стала малина. У 2019 фермери продавали її в 2,5 рази дорожче.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!