Дедалі більше українських заробітчан повертаються на роботу до Польщі

2 750

Аналітичний департамент агентства з працевлаштування Gremi Personal (Польща) констатує, що в Польщі знову зросла кількість українських трудових мігрантів. Про це сказано в повідомленні агентства.  

“Все більше українців повертається до Польщі для роботи. За даними Фонду соціального забезпечення Польщі, тільки в липні зареєстровано на 22 тис. іноземних трудових мігрантів більше”, — сказано в ньому.

Зазначається, що всього в реєстрі з працевлаштування перебуває 628 тис. іноземців — платників ZUS (страхових внесків), більшість яких — українці.Власник Gremi Personal Євген Кириченко вважає, що, якщо на державному рівні в Польщі не буде діяти більш лояльна візова програма, а також не здійснюватиметься сприяння асиміляції українців, після локдауну вони все частіше будуть вибирати не Польщу, а, наприклад, Чехію та Німеччину.

Поки, на його думку, потік українців до Польщі найбільш стабільний через найбільш зручну логістику і відносно стійку економічну ситуацію в Польщі.

За даними агентства, зростає пропозиція роботи з боку польських роботодавців у логістиці, харчовому виробництві, меблевої галузі, виробництві побутової техніки та будівництві.

“Ми також констатуємо, що в цьому році в серпні значно менше українців, які працюють в Польщі, стали тимчасово виїжджати в Україну, щоб підготувати дітей до нового навчального року”, — сказав Кириченко.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Українські Новини

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Ірина пише

    А що їм робити, головний обіцяльник, як і обіцяв, їх додому повернув, але нормально оплачуваної роботи, як не було, так і немає…

  2. ttt пише

    Вот не дала бы Полякам двуличным ЕС деньги, и не списала долги. Чужая она нам нация, но увы кушать надо, а деньги они платят.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!