Для українських фермерів незабаром з’явиться більше сортів сої

0 215

Українські фермери можуть отримати більше можливостей для висіву сої і більший вибір її сортів.

Про це під час зустрічі із журналістами розповіла керівник регіонального представництва Асоціації «Дунайська Соя» в Україні Оксана Просоленко.

«Зокрема незабаром на українському  ринку з’явиться соя харчова та з підвищеним вмістом протеїну білку для потреб переробників», — зазначила Оксана Просоленко.

На її думку, це дасть змогу виробляти спеціалізовані продукти харчування із сої, і більше привчатиме українців до їх споживання.

«Усі ці, та багато інших сортів сої можна буде побачити на цьогорічному Дні  Поля, який планує провести незабаром “Дунайська Соя”. Наша основна задача -— це висіяти якомога більшу підбірку сортів сої, показати їхню відмінність у одних і тих же кліматичних умовах. Це буде не тільки іноземна, а й вітчизняна селекція, адже за нашими спостереженнями, вона дає не менш гарні результати. Ми хочемо продемонструвати максимально ефективні технології виробництва сої з максимальним економічним ефектом для виробника», — сказала вона.

Просоленко додала, що на сьогодні членами Асоціації «Дунайської Сої» в Україні є 14 вітчизняних компаній, також Асоціація представляє інтереси ,20 міжнародних компаній, що мають представництва в Україні. Загалом Асоціація «Дунайська Соя» налічує  більше 270 членів.

SEEDS.org.ua за матеріалами Агравері

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!