До столиці вирушає нова “кавунова” баржа

2 1 240

З вантажного причалу філії “Голопристанська” на Київ вирушать близько 300 т херсонських кавунів. Про це повідомляє прес-служба компанії “НІБУЛОН”. 

На Київщині кавуни вивантажать наступного тижня на перевантажувальному терміналі ТОВ СП “НІБУЛОН” у Переяславі та доставлять до торгових мереж, а судно завантажать зерном.

“Четвертий рік поспіль “НІБУЛОН” власним флотом відправляє смачні херсонські кавуни до столиці. У закритому судні водним шляхом, на якому немає ям та вибоїн, обережно і чітко за графіком “НІБУЛОН” доставляє неушкоджений товар у порт призначення.

Там так само піддони з контейнерами розвантажують краном і відразу завантажують у рефрижератори. За декілька годин ці кавуни вже в торговельному залі радують покупців.

Такий шлях доставки овочів і фруктів із півдня України на північ значно зменшує їх втрати і допомагає в розширенні ринків збуту сезонної продукції. Коли кавуни вантажаться насипом, 10-13 % продукції зазнає механічних пошкоджень, не витримуються стандарти пакування та транспортування”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що завдяки лише одному такому порівняно невеликому за обсягом рейсу, компанія  знімає з автошляхів країни 15 вантажівок.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Киянин пише

    Де стара баржа, ще не було від Президента, Голови ВРУ,
    Прим’єр_міністра ?
    Й не було від міністра сільского господарства, як що таке є?

  2. Вктор пише

    Знову кавуни подорожчають.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!